Profesjonalne usługi stolarskie

Podłogi

Realizujemy drewniane podłogi

Podłogi są jednym z ważniejszych elementów, zarówno dekoracyjnych jak I funkcjonalnych każdego domu. dpowiednio dobrana podłoga w przestrzeni mieszkalnej, może np. wyznaczać styl urządzenia domu, stworzyć przyjazne I zdrowe wnętrze oraz podnieść jego wartość.

zdjecia 2 130
zdjecia 2 114

Estetyczne i wytrzymałe podłogi

Funkcjonalność podłóg drewnianych jest nie do przecenienia: od naturalnego piękna i różnorodności kolorów do łatwego w utrzymaniu elementu naszego domu. Warto również pamiętać, że drewniane podłogi to czyste I zdrowe powietrze w naszym mieszkaniu. Jako, że założenie parkietu lub podłogi drewnianej wiąże się z niewątpliwie większym kosztem, niż np. założenie wykładziny lub nawet paneli drewnianopodobnych.

Wielu klientów zadaje pytanie, jak pielęgnować drewnianą podłogę, aby się np. nie rozeschła lub nie wypaczyła. Odpowiedź na to pytanie jest prosta:

  • po pierwsze dobrze dobrany materiał, solidne wykonanie I odpowiednie środki do wykończenia
  • po drugie odpowiednia wilgotność powietrza w domu

Jeśli zachowamy wilgotność od 45% do 65% to z podłogami nie będzie problemu I powietrze w domu będzie zdrowe. Spadek wilgotności poniżej 45% może spowodować rozsychanie się co będzie widoczne przez pojawianie się szczelin między deskami czy klepkami. Wzrost wilgotnosci powyżej 65% może spowodować tzw. pęcznienie klepki co powoduje, ze np.klepka sie rozszerzy lub wygnie. Utrzymanie odpowiedniej wilgotności nie jest jednak trudne , a zwyczajne domowe czynności zapobiegają takim drastycznym zmianom powietrza.

Realizacje

Realizacja 1

Realizacja 2

Realizacja 3

Realizacja 4

Realizacja 5

Realizacja 6

Realizacja 7

Realizacja 8

Realizacja 9

Realizacja 10